Новости 28 апреля 2017

Брати Капранови презентували первомайцям новий роман «Забудь-річка»

26 квітня 2017 року у читальному залі Первомайської міської ЦБС відбулась зустріч із відомими українськими письменниками, видавцями, громадськими діячами Дмитром і Віталієм Капрановими. Братів двоє, а письменник один. Письменник Брати Капранови вже 15 років пропонує читачам свої книжки. Популярними є «Кобзар 2000», «Мальована історія Незалежності», «Приворотне зілля», «Веселих свят», «Зоряний вуйко», «Щоденник моєї секретарки», «Закон Братів Капранових» та інші. І жодна з книжок не схожа на іншу.

Брати Капранови родом з наших Південних степів, їхньою малою батьківщиною є Миколаївщина і Одещина. Козацька вольниця, безмежність степових просторів відобразилися на характерах багатьох літературних героїв, які створені письменниками. Особливістю творчості митців є її різножанровість. Брати Капранови створюють якісну літературу, як для дітей так і для дорослої категорії читачів.

У міській бібліотеці Дмитро і Віталій Капранови презентували роман «Забудь-річка». На зустріч із митцями завітали первомайські поети, краєзнавці, працівники музею, поціновувачі сучасної української прози та бібліотекарі Первомайської районної централізованої бібліотечної системи.

Презентація відбулась на високому професійному рівні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top