Новости

Брати Капранови презентували первомайцям новий роман «Забудь-річка»

619

26 квітня 2017 року у читальному залі Первомайської міської ЦБС відбулась зустріч із відомими українськими письменниками, видавцями, громадськими діячами Дмитром і Віталієм Капрановими. Братів двоє, а письменник один. Письменник Брати Капранови вже 15 років пропонує читачам свої книжки. Популярними є «Кобзар 2000», «Мальована історія Незалежності», «Приворотне зілля», «Веселих свят», «Зоряний вуйко», «Щоденник моєї секретарки», «Закон Братів Капранових» та інші. І жодна з книжок не схожа на іншу.

Брати Капранови родом з наших Південних степів, їхньою малою батьківщиною є Миколаївщина і Одещина. Козацька вольниця, безмежність степових просторів відобразилися на характерах багатьох літературних героїв, які створені письменниками. Особливістю творчості митців є її різножанровість. Брати Капранови створюють якісну літературу, як для дітей так і для дорослої категорії читачів.

У міській бібліотеці Дмитро і Віталій Капранови презентували роман «Забудь-річка». На зустріч із митцями завітали первомайські поети, краєзнавці, працівники музею, поціновувачі сучасної української прози та бібліотекарі Первомайської районної централізованої бібліотечної системи.

Презентація відбулась на високому професійному рівні.

Комментарии

комментарии

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска