Новости 30 апреля 2017

Вихованці музичної школи зазвучали канадськими, кубинськими та французькими мотивами для первомайців

Незмінною багаторічною традицією дитячої музичної школи №1 міста Первомайська є проведення звітних концертів. Представляючи концертні програми у стінах своєї школи — школи естетичного виховання, вихованці демонструють перед слухачами свої досягнення, набуті знання та вміння, виконавську майстерність. Так і цього року, 26 квітня учні Кудрявцев Валерій, Тарасенко Богдан, Грабенко Богдан, Шелар Максим, Федотов Андрій з успіхом виступили на концерті «Шість струн душі». В програмі звучали твори композиторів сучасності К.Щеніцина, В.Козлова, Д.Григор’єва, В.Томаса, П.Думонта, В.Задоянова, Л.Брауера, Х.Мореля, А.Вівальді та інші.

Також звучали твори канадських, кубинських, аргентинських та французьких композиторів у виконанні вихованців, дуетів та тріо під керівництвом викладача музичної школи №1 Тетяни Валентинівни Шелест. Її учні, її гордість — це неодноразові лауреати міського конкурсу «Юний віртуоз Первомайська», обласного конкурсу виконавців на народних інструментах, Регіонального конкурсу «Золота струна», м. Миколаїв; Всеукраїнських конкурсів «Провесінь», г. Кропивницький; «Барви Полтави», м.  Полтава; Міжнародного конкурсу «Арт-Домінанта» м. Харків. З великою відповідальністю віднеслись юні музиканти до концерту. І хто знає, можливо серед присутніх на концерті учнів були і майбутні абітурієнти музичного училища і саме це виконання або той чи інший твір зіграв вирішальну роль у їхньому виборі майбутньої професії.

Вдячна слухацька аудиторія щедрими оплесками нагороджували кожен номер концертної програми  представлений учнями. В слухачів залишилися приємні емоції від гітарної музики й очікування наступних, не менш хвилюючих концертів і виступів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top