Новости 03 мая 2017

Кишеньковий принтер, криптовалюта та паливо з полімерів: юні первомайські дослідники презентували свої розробки [ФОТО]

Днями на теренах Первомайського політехнічного інституту пройшов дев’ятий студентський науково-практичний форум «Сучасні технології: досягнення та перспективи». Організаторами та виконавцями традиційно виступають викладачі кафедри ФЗТД, очолювані завідувачем Ігорем Тарасовим.

Тематичні напрямки робіт, що пропонуються молодим науковцям, традиційно різноманітні й торкаються питань галузі інформатики, екології, математики, природознавчих наук, теплоенергетики, технології конструкційних матеріалів, автомобільного транспорту, кораблебудування та енергозбереження.

Дослідники презентують свої розробки, обґрунтовують свою точку зору та доводять її правильність. В цьому році свої наукові роботи захищало десятеро студентів як інституту, так і коледжу. Заявлено ж було близько двох десятків робіт. Говорили як реальність віртуальних світів, так і про енергоефективність сучасних ламп, словом, про все, що піддається науковому обґрунтуванню.

Зокрема, серед виступаючих були О. Деревйов (н. к. В. Нестеренко) з темою «Майбутнє SIM –карти»; Р. Позняков (н.к. Л. Клига) з темою «Система водяного охолодження»; Л. Димбовська (н.к. І. Крикун), тема «Криптовалюта – гроші майбутнього?»; О. Стоцький (н.к. І. Тарасов), тема «Реальність віртуальних світів»; П. Резніченко (н.к. В. Нестеренко), тема «Автопілот Тесла – сама передова із сучасних систем управління»;О. Попель (н.к. Л. Клига), тема «Кишеньковий принтер»; І. Змага (н.к. О. Маринов), тема «Система підводного акумулювання  енергії»;, Я. Білоус (н.к. А. Лисих) із темою «Енергоефективність сучасних ламп» та А. Рижов (н.к.В. Іодловський) із темою «Моторні палива із полімерної сировини».

За висловом завідувача кафедрою Ігоря Тарасова, даний захід завжди викликає жваве обговорення серед студентства, бо теми, які піднімаються торкаються в першу чергу сучасності.

Традиційно на заході присутні, окрім доповідачів та студентів-слухачів, очільник інституту та деканату, завідувачі кафедр та керівники наукових робіт.

Щодо актуальності такого заходу свою точку зору висловив директор інституту Сергій Доценко, який переконаний, що цей форум є своєрідним майданчиком для подальшого заняття науковою роботою. Окрім усього, написання наукових робіт є вимогою для майбутніх магістрів. Також він наголосив на тому, що наше студентство бере участь й в міжнародних конференціях. Так, в цьому році планується виїзд на конференцію до Варненського технічного університету.

Цьогорічний форум пройшов на високому рівні. Усі його учасники отримали грамоти, які дають право на додаткові бали при призначенні стипендії.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top