Новости 06 мая 2017

Батьки первомайських школярів обурені, що їх дітям доведеться їхати на ЗНО до Миколаєва

3 травня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна прозвітувала про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за квітень 2017 року та озвучила завдання щодо виконання плану основних заходів у травні 2017 року. Міський голова подякувала управлінням культури, освіти, житлово-комунального господарства міської ради та комунальним підприємствам міста за підготовку та проведення урочистого відкриття весняно-літнього сезону в міському парку культури і відпочинку «Дружба народів», що відбулось 1 травня. Також Людмила Григорівна привітала колектив ЦНАПу на чолі з  начальником О.Тяпушкіним з п’ятиріччям заснування центру та побажала успіхів в роботі та наснаги.

Очільниця міста проінформувала зібрання про основні заходи заплановані на поточний місяць, зокрема, 8 травня місто відзначатиме День пам’яті та примирення, 9 травня – 72-гу річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на 12 травня заплановане чергове засідання виконавчого комітету міської ради, 25 березня запланована чергова сесія міської ради.

На прохання міського голови, керівник комунального закладу «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенська довела до відома присутніх інформацію про виконання урядової програми «Доступні ліки» в місті Первомайську.

Начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко проінформувала про обурення батьків дітей-випускників  тим фактом, що ЗНО з предметів хімії та фізики в 2017 році проводитиметься в місті Миколаєві. З даного приводу на її ім’я надходять звернення від батьків та депутатів міської ради з вимогою провести ЗНО з вищезазначених предметів в місті Первомайську. Проте, за словами Галини Остапенко, це є неможливим, з огляду на те, що зовнішнє незалежне оцінювання в місті Первомайську проводить Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко довела до відома присутніх інформацію про деякі зміни в нарахуваннях субсидій.

Начальник управління Державної казначейської служби України в Первомайському районі Миколаївської області Р.Янішевська доповіла про роботу управління підпорядкованої структури з обслуговування бюджетних коштів у місті Первомайську.

Начальник Центру надання адміністративних послуг О.Тяпушкін прозвітував про роботу Центру за чотири місяці  2017 року.

Про стан дотримання органами місцевого самоврядування вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» йшлося в доповіді головного спеціаліста відділу підприємницької діяльності управління економіки міської ради В.Балаби.

Наприкінці наради аудиторія заслухала інформацію начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян про стан підготовки місць масового відпочинку до купального сезону.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top