Новости 06 мая 2017

Депутати Первомайської міськради визнали Росію країною-агресором: голосували не всі

Вчора, 5 травня, депутати Первомайської міськради проголосували за визнання Росії країною-агресором. Не зважаючи на всі перипетії голосів на ухвалу рішення вистачило. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Михайло Медведчук.

Депутат зазначив, що далеко не всі депутати з власної волі голосували, деякі віддали голос лише «з власної вигоди»:

«Первомайська Рада, ухвалила рішення «Про визнання Російської Федерації країною-агресором». Безумовно, воно важливе і вкрай необхідне! Хто бачив пленарне засідання сесії, той свідок, що не всі місцеві депутати бажали голосувати за нього. Такі реалії нашого життя. Багато народних обранців обирають шлях пристосуванця і шукача власної вигоди, займаючи місця в провладних кабінетах, змальовуючи лише зовнішній образ «патріота»!!! Вони готові любити свою Батьківщину лише тоді, коли їм це вигідно, забуваючи при тому, що є Шлях святого служіння своїй Вітчизні!!! Друзі мої, будьмо пильними і розмірковуємо над своїми внутрішніми почуттями і мотивами. Ми не повинні схибити, бо саме щирі серця будують Перемогу нашої Держави!
Слава Україні!».

Відповідно до поіменного голосування, «за» проголосувало 16 депутатів, «проти» — о, утрималась лише Богатирьова, а не голосувало аж семеро (Бондарчук, Бадера, Яриш, Головчак, Гейленко, Мамонтенко та Фролова) при 13 відсутніх в залі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top