Новости 09 мая 2017

У Первомайську чоловік зі струсом мозку та розбитим обличчям попросив суд суворо не карати свого кривдника

В Первомайську суд вирішив суворо не карати чоловіка, що побив знайомого кулаками та ногами. Виявилось, що за свого кривдника вступився сам потерпілий, який одержав струс мозку та розбите обличчя. Про це йде мова у відповідному рішенні суду, повідомляє «Первомайськ.Інфо».

Інцидент стався ще 12.03.2017 року, близько 20:00 год. Підсудний  прийшов до будинку, який знаходиться за адресою: вул. Коротченко, 1 в м. Первомайськ Миколаївської області, де проживає його знайомий. На ґрунті раптово виниклих неприязних відносин між ними розпочався конфлікт. В ході конфлікту обвинувачений, з метою спричинення тілесних ушкоджень, наніс чоловіку удар кулаком правої руки в обличчя. Далі продовжив наносити серію ударів кулаками обох рук по голові потерпілого, так як останній ніякого опору не чинив та від вказаних ударів впав на підлогу. Після того як він впав, обвинувачений наніс ще один удар в обличчя потерпілого ногою, взутою в черевик.

В результаті побоїв потерпілий отримав ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, яка проявилася струсом головного мозку, крововиливи та садна обличчя, крововилив слизової нижньої губи, забита рана обличчя, які відповідно до висновку експерта № 133 від 24.03.2017р. відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень,що спричинили короткочасний розлад здоровя.

Зізнаючись у вчиненому, обвинувачений у вчиненому розкаявся. Цивільний позов, заявлений прокурором в інтересах держави в особі Первомайської центральної районної лікарні в сумі 1614,90грн., він визнав в повному обсязі.

Потерпілий в судовому засіданні підтвердив вищевказані обставини справи та просив суд обвинуваченого суворо не карати, цивільний позов в судовому засіданні не заявляв, однак йому було роз’яснено, що він має право після розгляду даної справи звернутися до суду з позовом про відшкодування шкоди в порядку цивільного судочинства.

Враховуючи те, що обвинувачений визнав себе винним у вчиненні кримінального правопорушення, суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 850 (вісімсот пятдесят) грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top