Главные новости 09 мая 2017

Депутат Первомайської міськради назвав ветеранів «ідейними нащадками Сталіна», а ті послали його на Донбас [ВІДЕО]

Сьогодні Первомайськ святкував День Перемоги, проте навіть в цей день не обійшлось без ексцесів та провокацій. Поліція вилучила у ветеранів з десяток георгіївських стрічок та прапорів з серпом та молотом. Депутат міськради та голова Первомайської міської організації в ВО «Свобода» Євген Шарій назвав пенсіонерів з орденами та «колорадівськими стрічками ідейними нащадками Сталіна» та піддав сумніву те, що вони ветерани. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці

Шарій впевнений, що демонстранти ненавидять Україну та ностальгують за СРСР:

«Як і кожний рік, спілка ветеранів зброєних сил СРСР, яка складається в основному з політруків, яких в радянські часи привезли з терен Росії, щоб промивати мізки Українській Нації, а в часи незалежності всі як один створили та очолили місцеву ком.партію, та продовжували проводити свої антиукраїнські дії тільки вже в незалежній державі. Ці «ветерани» незрозуміло чого так звиклися з званням воїна другої світової війни, що самі готові вірити в цей міф. На запитання: «Скільки вам років?» впевнено відповідають «72!», тобто по їхній логіці війна розпочалася в 1963 році, а через рік вже відбулася війна у В’єтнамі. Сама цікава фраза цього відео:»Мы все получили». Люди, які ненавидять Українську державу та в труні бачили сильну та розумну Українську націю, отримують від неї пенсії та різні допомоги. Ми повинні розуміти, що ідейні нащадки Сталіна очікують одного, коли до них приїдуть московські танки на чолі з пУтіним та врятують їх сердечних від страшних українських фашистів».

Примітно, що на відео деякі пенсіонери називають свободівця «бандерівцем» та відправляли його на Донбас:

«Я не понимаю, что ты гуляешь тут, езжай на Донбас».

1 Комментарий

 1. Ветантинацистська Служба

  Май 12, 2018 at 1:47 пп

  Ветантинацистська Служба Май 11, 2018 at 11:36 пп
  Your comment is awaiting moderation.

  **** ДУБЛЬ 2

  До надрукованого під цією статтею:
  «Депутат Первомайської міськради назвав ветеранів «ідейними нащадками Сталіна», а ті послали його на Донбас [ВІДЕО]»
  День 9 травня як дату — День Перемоги, крути, не крути, а як показали відео з Інтернету та ТВ, відзначено цілком пристойно та заслужено.
  Люди вийшли і пройшли урочисто по всіх містах, селищах і селах.
  А от ті моськи з доданого відео, що намагались сплюндрувати урочистість, чіпляючись до ветеранів ЗС, голос одного з яких чути поза кадром, яке все верещало та було названо в статті «депутатом Первомайської міської ради» — звичайне облізле шелудиве цуценя, яке гавкнути ледь навчилось, а вкусити не може.
  Такі ні в АТО, ні навіть в Пільщу на заробітки не здатні, а пристосовуються тута на місцях в різних підворотнях, у тому числі у різних псевдопатріо-політзабігайлівках чи до участі театралізованих політзаходах: вони то у виставкове волонтерство вдаряються, то у якісь ходи з факелами, то у ще у якусь х..ту, навіть ямки дорожні брались тротуарною плиткою заліплювати.
  І як бачимо іноді і висот досягають.
  Місцевих лише правда, але все ж таки у владних, як он от той, що начебто депутат чи дупутат.
  Але час все і всіх розставить по своїх місцях.
  І вже розставляє.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top