Новости 12 мая 2017

На честь безвізу в Первомайську підняли прапор ЄС [ФОТО]

11 травня 2017 року на центральному стадіоні міста відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, Прапора Європейського Союзу та Прапора міста Первомайська.  

До церемонії підняття прапорів долучилося керівництво міста, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, військові, освітяни, медики, діячі культури, спортсмени, лідери громадських організацій, учнівська молодь та жителі міста.

Міський голова Л.Дромашко під час виступу привітала зібрання із ухваленням рішення ради міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та з нагоди Дня Європи. У своєму зверненні Людмила Григорівна, зокрема, зазначила:

«Сьогодні відбуваються визначні події в історії України. Зроблено ще один крок до затвердження українського безвізу. Наша країна тривалий час чекає на цю знакову подію… У складних умовах захисту державних рубежів від російського агресора в зоні антитерористичної операції Україна отримала реальну підтримку Європейського  парламенту… Та разом із цим, обравши курс на утвердження демократичних принципів, попереду чекає велика робота, яка вимагає від нас об’єднання зусиль, високого професіоналізму  та відповідальності…».

Міський голова також наголосила:

«Сьогодні я хочу нагадати всім, що Європа починається з кожного з нас – з толерантного ставлення і взаємної поваги один до одного, з турботи про громаду і довкілля, і, головне, з готовності брати відповідальність за майбутнє». Очільниця міста побажала первомайцям єдності та відданості європейським цінностям, дружнього й теплого спілкування і нових перспектив у розвитку України, як європейської держави.

Право підняти Державний Прапор України було надано бойовому офіцеру, учаснику бойових дій в Афганістані та на Сході України майору ВЧ3500 – Олегу Совєрткову, Прапор Європейського Союзу – срібній призерці чемпіонату світу з кіокушин карате – Анні Кульчицькій, Прапор міста Первомайська – срібному медалісту НВК «ЗОШ І-ІІ №15- Колегіум», Почесному президенту учнівського самоврядування «Віче», президенту Миколаївської обласної організації лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх та позашкільних закладів «Молодь –  майбутнє нації», раднику Уповноваженого Президента України М.Кулеби з прав дитини від Всеукраїнської Ради старшокласників, студенту Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана – Євгену Нотевському.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top