Новости 12 мая 2017

Місцева влада готує винести на сесію питання партиципаторного бюджету

11 травня 2017 року під головуванням заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко відбулось засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджету (бюджету участі) у місті Первомайську.

За ініціативи секретаря міської ради С.Бондарчука місто Первомайськ взяло участь в грантовому проекті «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження», який проводився Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень у лютому 2017 року за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). За результатами наше місто визначено одним з переможців конкурсу з відбору 30 міст України для впровадження бюджетування за участю громадян, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів (бюджет участі). На даний момент підписано Меморандум про співпрацю Первомайської міської ради та Всеукраїнської громадської організації «Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень». У рамках цього співробітництва місту буде надано допомогу за такими напрямками:

методологічна допомога – шляхом підтримки у розробці концепції бюджету участі та необхідного розпорядчого документу;

технічна допомога – шляхом автоматизації бюджету участі та супроводження функціонування відповідної електронної системи;

організаційна допомога – шляхом надання допомоги у популяризації та практичній реалізації бюджету участі, яка включатиме проведення навчальних семінарів, інформаційно-роз’яснювальної роботи для широких мас громадськості, включаючи друк інформаційних матеріалів та їх розповсюдження, інших комунікативних заходів.

Надана допомога спростить та прискорить реалізацію проекту в місті Первомайську.

Під час засідання робоча група вивчала проект рішення міської ради з даного питання запропонований секретарем міської ради С.Бондарчуком. Присутні вирішили даний проект рішення взяти за основу та продовжити обговорення питання на своєму черговому засіданні 13 травня 2017 року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top