Новости 15 мая 2017

На свято у Первомайську влаштували концерт для матерів

Материнство… Святе і прекрасне, оспіване поетами, увіковічене художниками на полотнах. Через віки наш народ проніс глибоко шанобливе ставлення до матері. Про неї, берегиню домашнього вогнища, уособлення духу пам’яті, волі душі і наміру, написано й сказано багато і, водночас, мало. Прийшов на землю травень, оспіваний у піснях, і приніс нам зворушливе, сердечне Свято матері.

У цей день, коли мати-природа виряджає свою доньку Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День матері. Мамо… Це слово, яке з радісною посмішкою вимовляє дитина. Мама – це те слово, яке найчастіше повторює людина у хвилини страждання і горя. Матерів мільйони, і кожна несе в серці любов.

12 травня 2017 року в приміщенні міського Центру культури та дозвілля ім.Є.Зарницької відбувся святковий концерт до Дня Матері під назвою «Моя люба матуся». На святковому концерті були присутні заступник міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко, начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Н.Олішевська та мешканці міста. В ході концертної програми до Дня матері були представлені сольні та вокальні дуети, хореографічні постановки.

Глядачі радо зустрічали кожен виступ оплесками та отримали від концерту чудові враження.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top