Новости 15 мая 2017

Цукові буряки та пісня: ансамбль «Степовичка» відзначив 35-річний ювілей творчої діяльності

Народний вокальний ансамбль «Степовичка» відзначив 35-річний ювілей творчої діяльності. Самодіяльний пісенний колектив народився в 1972 році в колишньому колгоспі ім. Леніна. Спочатку це був хор, а невдовзі з нього виокремився жіночий склад колективу. Назва «Степовичка» з’явилася одразу, адже всі учасниці працювали у степу. Жіночок, що старанно працювали у польовій бригаді по вирощуванні цукрових буряків, об’єднала на все життя безмірна любов до пісні, її неповторна краса та мелодійність.

Мабуть, не було жодного населеного пункту, де б не виступав цей ансамбль. У різні роки колектив ставав лауреатом багатьох районних, обласних фестивалів, конкурсів художньої самодіяльності, заключних звітних концертів області та в місті Києві. За високу виконавську майстерність, пропаганду народної творчості в 1982 році «Степовичці» було присвоєне почесне звання «Народного колективу». З того часу через кожні три роки ансамбль підтверджує свій високий статус.

З роками колектив поповнюється новими учасниками, оновлюється склад і репертуар, який налічує понад сотню народних пісень, творів сучасних композиторів та композиторів-класиків.

Народний вокальний ансамбль «Степовичка» відомий не тільки на місцевому рівні, але й на теренах України. Лауреат республіканського конкурсу «Сонячні кларнети» та радіо-конкурсу «Золоті ключі», призер та лауреат міжнародного конкурсу «Чуття єдиної родини», дипломант  обласного конкурсу хорових та вокальних колективів, зокрема престижного – ім. О. Прісенка, неодноразові переможці обласного конкурсу «Материнська пісня».

Значний внесок у розвиток культури Первомайського району став підставою для занесення фотографії народного вокального ансамблю «Степовичка» на Дошку Пошани у 2013 році

Цього року в Миколаєві народний вокальний ансамбль «Степовичка» керівником якого є  Марія Мушинська отримали найвищу нагороду «Гран-прі».

А сьогодні даний колектив відзначає 35-річчя свого пісенного існування. З ювілейною датою приїхали привітати «Степовичку» керівництво району, колеги та поціновувачі їхнього таланту. Присутні дарували ювілярам теплі слова вітання, квіти та подарунки.

  Заступник голови райдержадміністрації Володимир Рябченко  нагородив  Марію Мушинську подякою від Первомайської райдержадміністрації та відмітив,  що народний вокальний ансамбль «Степовичка»  наполегливою працею та творчістю здобули заслужену славу не тільки на Первомайщині, а й далеко за її межами. Володимир Миколайович побажав колективу нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку, здійснення мрій та  задоволення від  праці, гучних перемог, оплесків та вдячних глядачів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top