Новости 17 мая 2017

Чотири первомайські колективи художньої самодіяльності підтвердили звання «Народний» [ФОТО]

Досить динамічним та насиченим днем виявилось 14 травня для м. Превомайська, та зокрема для МЦКіД  ім.Є.Зарницької. Адже відповідно до плану ОЦНТтаКОР, чотири колективи художньої самодіяльності  МЦКіД, підтверджували звання «НАРОДНИЙ».

Так о 12годині, в Палаці культури «Фрегат», народний ансамбль танцю «КАРНАВАЛ» керівники Роман та Олександра Шолом, та народний цирк «ПОСМІШКА» керівник Наталія Кирилюк, демонстрували обласній комісії свої програми.

Комісія, на чолі із директором ОЦНТ та КОР, депутатом обласної ради, заслуженою артисткою України, Н.А.БАШТОВОЮ, при обговоренні програми, були задоволені роботою колективів та керівників і одноголосно підтвердили колективам звання «НАРОДНИЙ»

Паралельно у МЦКіД ім.Є.Зарницької, звання «НАРОДНИЙ», підтверджували ще два колективи:

Народний  ТЮГ «ЛИЦЕДІЇ» керівник Ольга Толстова, підтверджувався показом конкурсної вистави «ДІМ МОГО СЕРЦЯ», зайняв друге місце та підтвердив звання «НАРОДНИЙ».

По завершенню конкурсного дня, народний  Хор ветеранів війни та праці, керівник  Петро Карпук, представив програму на предмет підтвердження звання «НАРОДНИЙ». В програмі лунали пісні у виконанні зведеного хору, жіночого складу та чоловічого складу. Також лунали пісні у манері виконання – акапелла.

Заслуженою артисткою України, директором ОЦНТтаКОР, Баштовою Н.А., було висловлено захоплення роботою та репертуаром колективу.

Наталія Анатоліївна зазначила, що звання підтверджено, та запросила колектив прийняти участь в обласному конкурсі вокально-хорових колективів ім.. М.Аркаса

За рішенням атестаційної комісії право носити почесне звання «народний» хору ветеранів війни та праці,  ансамбль  танцю «Карнавал», цирк «Посмішка» та театр юного глядача міського центру культури й дозвілля імені Є. Зарницької підтверджено на три роки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top