Новости 17 мая 2017

В Підгороднянській, Синюхинобрідській школах та Мигіївському коледжі відкриють відпочинкові табори

 15 травня заступник голови райдержадміністрації Володимир Рябченко провів розширену нараду з керівниками установ та структурних підрозділів райдержадміністрації. Зокрема, йшлося про хід призову громадян на строкову військову службу та прийняття на службу за контрактом, підготовку до оздоровлення дітей влітку та про виконання бюджету

Щодо оздоровлення школярів, то у 2016/2017 навчальному році планується відкриття відпочинкових таборів на базі Підгороднянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Синюхинобрідської ЗОШ І-ІІІ ст.,  відпочинком буде охоплено 90 дітей. Крім цього, в червні 2017 року функціонуватиме спортивно-відпочинковий табір з цілодобовим перебуванням при Мигіївському коледжі Миколаївського державного аграрного університету, в якому відпочиватимуть 30 дітей.

Харчування дітей здійснюватиметься в пришкільних таборах з відповідним дотриманням вартості харчування. Вартість 1 дітодня складає 31, 72 грн. (відпочинковий табір) та  71,65 грн. (спортивний табір).

Також в районі тривають заходи щодо підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах з метою створення безпечних умов для відпочиваючих.

Насамкінець засідання Володимир Рябченко роздав відповідні доручення.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top