Новости 18 мая 2017

В Первомайську на Пірогова загорілась господарча будівля

За минулу добу, 17 травня, до Служби порятунку 101 двічі надходили повідомлення про виникнення пожеж господарчих будівель на території приватних домоволодінь.

Так, перше повідомлення надійшло на пункт зв’язку 23 Державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальників сповістили про те, що по вул. Пірогова м. Первомайськ горить господарча будівля. Черговим караулом частини вжито заходи, спрямовані на недопущення розповсюдження вогню на поряд розташовані житловий будинок та літню кухню. О 11:32 пожежу локалізовано та о 11:35 ліквідовано на площі 10 кв.м. Попередня причина – необережне поводження з вогнем.

Вже о 23:04 на пункт зв’язку 21 Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі по вул. Ковалівська м. Нова Одеса.

На місце виїхав черговий караул частини. Завдяки своєчасно вжитим заходам вдалося не допустити збільшення масштабів пожежі та врятувати від вогню поряд розташований житловий будинок. О 23:20 пожежу локалізовано та о 23:52 повністю ліквідовано на площі 35 кв.м. Причина її виникнення наразі встановлюється.

Загалом для гасіння пожеж залучалися 3 одиниці техніки та 10 чоловік особового складу.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top