Новости 22 мая 2017

В Первомайськ приїде міністр освіти Лілія Гриневич

22 травня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова перевірила виконання доручень, наданих на попередній нараді. Присутні були проінформовані про заходи заплановані на найближчий час, а саме: 22 травня відбудеться засідання Колегії ради; 23 травня відбудеться робоча нарада з розгляду питання щодо формування госпітального округу з головами РДА північного регіону та головними лікарями центральних районних лікарень; 23 травня в місті Миколаєві відбудеться зустріч з міністром освіти України; 25 травня – засідання чергової сесії міської ради; 26 травня – останній дзвоник у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Під час наради йшлося про реалізацію в місті урядової програми «Доступні ліки»; про зовнішнє незалежне оцінювання; про святкування 24 травня в приміщенні Первомайського коледжу політехнічного інституту НУК ім. адмірала Макарова  другої річниці 40-ї окремої артилерійської бригади; про проведення 26 травня у приміщені Первомайської міської ради комплексної публічної консультації з представниками медичної спільноти щодо реформи сфери охорони здоров’я; про концерт народного артиста України Василя Зінкевича, який відбудеться в будинку культури «Фрегат» 27 травня 2017 року о 17 годині.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян поінформувала, що протягом вихідних мали місце крадіжки чавунних кришок на оглядових колодязях комунікаційних мереж міста.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top