Новости 27 мая 2017

Доманівка хоче доєднатись до Первомайського госпітального округу, а Южноукраїнськ вийти

23 травня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась робоча нарада, під час якої було розглянуто рішення президії обласної ради від 17.05.2017 року №1 «Проблемні питання формування госпітальних округів у Миколаївській області».

Слід зазначити, що управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації підготований проект створення на Миколаївщині госпітальних округів.  Відповідно до даного проекту на території нашої області заплановані 4 госпітальні округи, один з яких із центром в місті Первомайську – тут передбачена лікарня інтенсивного лікування.

Наразі в Миколаївській області триває перший етап формування госпітальних округів, а саме – визначення їхніх меж. Саме з метою обговорення даного питання і проходила нарада.

До складу госпітального округу із центром в місті Первомайськ, згідно із запропонованим проектом, мають увійти Первомайський, Арбузинський, Кривоозерський та Врадіївський райони, місто Южноукраїнськ. Саме представники влади та головні лікарі означених адміністративних одиниць взяли участь в нараді при міському голові та висловили свої пропозиції щодо обговорюваних питань.

В нараді також взяли участь і представники Доманівського району, які на ряду з Первомайським та Врадіївським районами висловили свої побажання приєднатися до госпітального округу з центром в місті Первомайськ. Представники міста Южноукраїнська, натомість, висловили свої побажання увійти до складу госпітального округу з центром в місті Вознесенськ. Представники Кривоозерського району на даній нараді були відсутні.

Під час наради присутні також обговорювали пропозиції щодо складу Госпітальної ради.

Всі пропозиції, що надійшли в ході наради, будуть узагальнені та направлені на адресу обласної ради для подальшого врахування в роботі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top