Новости 27 мая 2017

В Первомайську проводять Дні сталої енергії

В рамках проведення в Україні Європейського тижня сталої енергії з 20 по 29 травня в місті Первомайську проходять Дні сталої енергії, головною метою яких є популяризація енергозбереження та ощадливого використання енергоресурсів громадою. Так, в рамках проведення Днів сталої енергії в Первомайську, з 22 травня 2017 року почали свою роботу громадські консультації та проведення анкетування з питання «Будівництво сонячної електростанції в місті Первомайську».

Зокрема, анкетування проведено для жителів мікрорайону Коротченка, центра міста, «Центрального ринку» та Фрегату. Також упродовж тижня в місті пройдуть виставки малюнків та флаєр – листівок «Збережемо енергію, збережемо життя»; тематичні класні години «Збережемо нашу планету»; проведення вікторин та практикумів на теми «Енергозбереження в побуті, нашому житті», «Як економити електроенергію вдома? Вчимося разом», «Економія родини – економія країни», квест «Енергозбереження в рідній школі»; виставки дитячих робіт, присвячених темі енергоощадності та впровадження енергоефективних технологій за участю загальноосвітніх шкіл міста.

З метою здійснення аналізу проведення Днів сталої енергії в місті планується проведення 29 травня 2017 року круглого столу на тему: «Виробництво енергоресурсів з екологічно чистих джерел. Захист навколишнього середовища».

Заходи з енергозбереження є вимогою часу. Це, перш за все економія коштів, створення комфортних умов при менших енерговитратах, а також зниження навантаження на навколишнє середовище. Маємо надію, що заплановані заходи, ще раз нагадають первомайцям про те, як важливо зберігати та економно використовувати не відновлювальні ресурси.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top