Новости

В Первомайську проводять Дні сталої енергії

713

В рамках проведення в Україні Європейського тижня сталої енергії з 20 по 29 травня в місті Первомайську проходять Дні сталої енергії, головною метою яких є популяризація енергозбереження та ощадливого використання енергоресурсів громадою. Так, в рамках проведення Днів сталої енергії в Первомайську, з 22 травня 2017 року почали свою роботу громадські консультації та проведення анкетування з питання «Будівництво сонячної електростанції в місті Первомайську».

Зокрема, анкетування проведено для жителів мікрорайону Коротченка, центра міста, «Центрального ринку» та Фрегату. Також упродовж тижня в місті пройдуть виставки малюнків та флаєр – листівок «Збережемо енергію, збережемо життя»; тематичні класні години «Збережемо нашу планету»; проведення вікторин та практикумів на теми «Енергозбереження в побуті, нашому житті», «Як економити електроенергію вдома? Вчимося разом», «Економія родини – економія країни», квест «Енергозбереження в рідній школі»; виставки дитячих робіт, присвячених темі енергоощадності та впровадження енергоефективних технологій за участю загальноосвітніх шкіл міста.

З метою здійснення аналізу проведення Днів сталої енергії в місті планується проведення 29 травня 2017 року круглого столу на тему: «Виробництво енергоресурсів з екологічно чистих джерел. Захист навколишнього середовища».

Заходи з енергозбереження є вимогою часу. Це, перш за все економія коштів, створення комфортних умов при менших енерговитратах, а також зниження навантаження на навколишнє середовище. Маємо надію, що заплановані заходи, ще раз нагадають первомайцям про те, як важливо зберігати та економно використовувати не відновлювальні ресурси.

Комментарии

комментарии

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска