Новости

Щоб вирішити проблему водогону під торгівельними павільйонами побудують шахту

820

30 травня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулась нарада з підприємцями, торгівельні павільйони яких розташовані на водогоні по вул. О.Коротченка, 3. Скликання наради викликане серйозними поривами означеного водогону, ремонт його ускладнений та дороговартісний, а постійні аварії призводять до відсутності води в помешканнях жильців великого прилеглого мікрорайону. В ході наради йшлося про будівництво шахти для обслуговування водогону, як варіант виходу з ситуації, що склалася.

За результатами роботи було вирішено, що першочергово спеціалісти міськводоканалу визначать параметри шахти, а підприємці розрахують вартість будівництва.

В нараді взяли участь заступник міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко, представники управління житлово-комунального господарства міської ради, управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань міської ради, відділу підприємницької діяльності управління економіки міської ради.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска