Новости 02 июня 2017

Тягнибок приїхав підтримати первомайців, що виступили проти затоплення частини Гранітно-степового Побужжя [ФОТО]

Сьогодні, 2 червня, в Первомайськ з офіційним візитом прибув лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок. Політик стурбований небезпекою затоплення частини ландшафтного парку Гранітно-степове Побужжя і висловив підтримку у цьому питанні місцевим депутатам. Про це Тягнибок написав на своїй сторінці у Фейсбуці. 

«В Первомайську, що на Миколаївщині поспілкувалися з громадою про запобігання можливій екокатастрофі на побережжі Правого Буга. Керівництво Олександрівської ГЕС планує підняти шлюзи й перекрити русло річки, аби вода діставала до гідроакамулювальної станції. Якщо вони це зроблять – буде затоплено частину регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя». Під воду підуть будинки в кількох селах, розташованих на берегах Південного Буга, буде знищено червонокнижні рослини та рідкісні види риб», — пише нардеп.

Тягнибок додав, що вже підготовлено звернення нардепів-свободівців до керівництва держави, мінекології з вимогою втрутитися в ситуацію:

«Мешканці Первомайська, з якого, власне, розпочинається заповідна зона, обурені такими планами. Люди попросили про допомогу. Разом із місцевими свободівцями висловив громаді нашу підтримку. Зокрема, наші представники завтра візьмуть участь у громадських слуханнях із цього питання. Окрім того, депутати від ВО «Свобода» на сесії Первомайської міськради ініціюватимуть ухвалення рішення щодо недопущення екологічної катастрофи в заповіднику. Також буде підготовано звернення нардепів-свободівців до керівництва держави, мінекології з вимогою втрутитися в ситуацію, адже це проблема загальноукраїнського значення».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top