Новости

У Первомайську нагородили переможців конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші!» [ФОТО]

868

31 травня 2017 року в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулося нагородження учасників та переможців міського етапу конкурсу творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші!» приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей.

Українська земля завжди славилася своїми талановитими та працьовитими людьми. Саме це яскраво продемонстрували учасники конкуру. Талановиті, обдаровані діти та молодь не перший рік приймають участь у конкурсі «Повір у себе, і в тебе повірять інші!». Професіоналізм і вміння конкурсантів з кожним роком вдосконалюються, що наглядно показали їхні роботи. Присутні мали змогу знову насолодитися творчістю дітей, переглянувши відео презентацію.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста та директор Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.Крижановська привітали учасників конкурсу теплими словами, висловили щиру подяку батькам за невтомність і оптимізм, за підтримку та особистий внесок в розвиток творчої особистості, побажали їх дітям подальших успіхів і творчого натхнення. Також, до привітань долучився настоятель Свято — Покровського храму Вознесенської єпархії, благочинний Первомайського районного округу, протоієрей В.Сімчук.

Переможцям конкурсу стали 14 дітей, яким були вручені грамоти та цінні подарунки. Призові місця розподілились наступним чином:

— у віковій категорії від 2 до 5 років І місце посіла Петрусенко Мирослава, ІІ місце посів Калінін Богдан, ІІІ місце посів Моздир Тимур.
— у віковій категорії від 6 до 9 років І місце посіла Гонорович Дар’я, ІІ місце посів Соколовський Богдан, ІІІ місце посіла Антонюк Поліна.
— у віковій категорії від 10 до 13 років І місце посіла Кавака Надія, ІІ місце посіла Тихохід Світлана, ІІІ місце посів Лобода Дмитро.
— у віковій категорії від 14 до 17 років І місце розділили Токарчук Анастасія та Петрищенко Марина, ІІ місце посіла Нестеренко Ірина, ІІІ місце розділили Бачуріна Вікторія та Наливайська Софія.

Учасники конкурсу відзначені подяками від міського голови та заохочувальними подарунками. Три роботи (за рішенням конкурсної комісії) було направлено до м. Миколаєва для участі в обласному етапі конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші!». Де роботи наших конкурсантів посіли: І призове місце – М.Петрищенко з вишитою дівочою спідницею «Польова царівна» та ІІ призове місце – А.Токарчук з роботою в стилі декоративно-прикладного мистецтва «Мрії здійснюються».

Конкурс зайвий раз доводить, що талант – це не тільки природні здібності, але й кропітка праця людини над собою.

На заході були присутні заступник начальника управління соціального захисту населення з питань організації роботи з сім’єю С.Деменчук, духовенство міста, батьки, діти, представники засобів масової інформації.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска