Новости

Первомайські безробітні ігнорують вакансії з зарплатнею менше 5 тис. грн

1.6K

31 травня 2017 року в приміщенні Первомайської міської ради під головуванням секретаря міської ради С.Бондарчука, за участю заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко відбулася нарада з проблемних питань у сфері виробництва міста.

В роботі наради взяли участь: голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів, приватизації, економічної політики, розвитку підприємництва, транспорту та зв’язку, депутат міської ради Л.Філіпішина, представники малого та середнього бізнесу виробничої сфери, представники підприємств міста, посадовці окремих відділів виконавчих органів міської ради.

Під час наради про зміни в чинному законодавстві щодо мінімальної заробітної плати з 01.01.2017 року присутніх проінформувала головний спеціаліст управління соціального захисту населення міської ради А.Плохута.

Завідувач сектору прийняття рішень відділу державних соціальних гарантій та компенсацій управління соціального захисту населення міської ради А.Ладика повідомила про нове в законодавстві щодо призначення житлових субсидій.

Голова профспілки підприємців м. Первомайська, фізична особа — підприємець Н.Клочкова розповіла про проблемні питання в виробничій сфері.

Керівники підприємств обговорювали проблемні питання щодо утилізації батарейок та світодіодних ламп, питання охорони праці. Також піднімалось питання щодо мораторію на перевірки.

Присутні акцентували увагу на проблемі легалізації заробітної плати. Зокрема, обсудили ситуацію з офіційними безробітними, що стоять на обліку у Центрі зайнятості. Деякі з них звертаються на підприємства по направленню Центра зайнятості лише з метою отримати відмітку про відмову у працевлаштуванні. Після чого безробітні продовжують отримувати кошти від Центру зайнятості. Цих людей не цікавить робота і заробітна плата до 5000 тис. грн. Керівники підприємств наголосили на тому, що робочі місця є в достатній кількості і з пристойною заробітною платою.

З метою врегулювання питання щодо взаємодії органів місцевого самоврядування та Центру зайнятості в напрямку працевлаштування безробітних було вирішено організувати робочу зустріч за участю секретаря міської ради С.Бондарчука, управління соціального захисту населення, членів постійної комісії з питань духовності, освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства та представників міськрайонного Центру зайнятості.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска