Новости

Первомайці виступили категорично проти підняття рівня Олександрівського водосховища

593

3 червня 2017 року під головуванням секретаря Первомайської міської ради С.Бондарчука відбулися громадські слухання в місті Первомайську з питання підняття рівня Олександрівського водосховища до 20,7 метрів.

Як повідомлялося раніше, навесні 2018 року Южноукраїнською АЕС заплановано підвищити рівень Олександрівського водосховища до 20,7 метрів. Екологи запевняють, що це призведе до екологічної катастрофи в басейні річки Південний Буг. Саме з метою врахування громадської думки з даного приводу ініціативна група небайдужих мешканців міста на чолі з О.Ігнатьєвим звернулась до міської влади з проханням провести громадські слухання з вищезазначеної теми.

На громадських слуханнях були присутні: начальник управління інформації та громадських зв’язків ОП ЮУАЕС О.Пелюх, фахівці з різних міст України –  екологи, історики, економісти, представники громадських організацій та просто не байдужі громадяни.

На початку заходу відбулось нагородження призами переможців дитячого конкурсу малюнку відповідної тематики, що був проведений на передодні, ініціаторами громадських слухань.

Всі бажаючі мали змогу висловити свою думку з приводу підняття рівня Олександрівського водосховища. Представник Южноукраїнської АЕС прокоментував всі виступи фахівців та відповів на всі запитання, що лунали на його адресу. Слухання проходили в діловому та конструктивному руслі.

Абсолютною більшістю голосів учасники громадських слухань проголосували за ненадання згоди на підняття рівня Олександрівського водосховища до 20,7 метрів. За пропозицією виступаючих до прийнятої резолюції громадських слухань включено рекомендації Первомайській міській раді звернутися до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України з вимогою проведення парламентських слухань з питання наслідків підняття рівня Олександрівського водосховища до 20,7 метрів.

Маємо надію, що голос нашої громади буде почутий і ми досягнемо головної мети – збережемо річку Південний Буг та історичну пам’ятку культурної спадщини – Національний парк «Бузький гард».

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска