Новости

У Первомайську організували пересувну виставку літератури японських авторів

431

6 червня бібліотекарі юнацького відділу міської філії №2 Первомайської міської централізованої бібліотечної системи організували пересувну виставку літератури японських авторів. Захід присвячений відзначенню Року Японії в Україні.

Бібліотекарі О.П. Акімова і Л.Г. Волох інформували жителів і гостей міста про твори таких відомих письменників, як Мурасакі Сікібу, Муракамі Харукі, Накацука Іппекіро, Ясунарі Кавабата, Рюноске Акутагава та ін.

Працівники бібліотеки знайомили перехожих із основними жанрами японської класичної поезії: танка, хайку. Також розповідали про те що Японія – це єдина країна в світі, в історії якої існувало міністерство поезії. Японія – це країна, де при імператорському дворі серед місцевої знатті, на відміну від середньовічної Європи, протягом кількох століть популярними були не рицарські, а саме поетичні конкурси, так звані «ута-авасе». Японія – це країна, де поетичні шедеври, створені впродовж багатьох поколінь кращими японськими поетами, трапляються на кожному кроці. Вони викарбувані на гранітних брилах, установлених поруч із синтоїстськими та буддійськими храмами, поблизу історичних пам’яток, практично в усіх мальовничих куточках країни: біля численних водограїв, обабіч стародавніх доріг, на гірських перевалах.

Запрошуємо всіх до міської бібліотеки познайомитися із культурним надбанням японських літераторів.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска