Новости

Щоб забезпечити первомайців водою зроблять додатковий скид води з Ладижинського водосховища

1.1K

По факту засідання комісії по ТЕП і НС що до врегулювання питання забезпечення жителів мікрорайон «Цукровий завод» водою котра завершилась вчора о 19.00 повідомляємо:

1. В результаті злагодженої роботи КП «Первомайський міський водоканал» з органами місцевого самоврядування мікрорайон «Цукровий завод», навіть при низькому рівні води, вже сьогодні буде забезпечений централізованим водопостачанням, додатково завозиться питна вода на даний мікрорайон.

2. Завтра з 6.00 ранку розпочнуться роботи по ремонту дамби ПАТ «Миколаївобленерго», що значною мірою підвищить рівень води в річці Південний Буг. На разі йдуть підготовчі роботи (готуються відповідні металеві конструкції, завозяться необхідні матеріали).

3. Планується додатковий скид води з Ладижинського водосховища в кількості 600 млн. кубів, що значною мірою підвищить рівень води в річці Південний Буг.

Завтра на протязі всього дня Первомайців будуть інформувати про проведені роботи, і о 16.30 планується проведення прес-конференції за участі представників КП «Первомайський міський водоканал», ПАТ «Миколаївобленерго» та Виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Читайте також:

Губернатор Николаевщины отправил разбираться с отсутствием воды в Первомайске своего зама

Мікрорайон «Цукрового заводу» залишився без води, «Коротченко» під загрозою

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска