Новости

Біля Мигії почали ремонтувати мостовий перехід

787

13 червня 2017 року о 8.00 годині розпочинаються ремонтні роботи на мостовому переході через несудноплавну річку на автомобільній дорозі регіонального значення Р-06 Ульяновка-Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 75+673 (с. Мигія Первомайського району).

Інженерами САД у Миколаївській області і ДП «Миколаївський облавтодор» проведено обстеження мосту та складання дефектного акту, після чого надано завдання Южноукраїнській ДЕД філії ДП «Миколаївський облавтодор» приступити до виконання ремонтних робіт.

Варто зазначити, що мостова переправа була побудована ще в 1974 році та не розрахована на сучасні навантаження, що чиняться щоденно за рахунок інтенсивного руху різноманітних транспортних засобів.

Ремонтні роботи будуть проводитися без закриття руху мостовим переходом. Застосовуватиметься реверсивний рух транспортних засобів з використанням ручного регулювання та встановленням відповідних попереджувальних дорожніх знаків.

Про закінчення ремонтних робіт та відновлення безперешкодного проїзду транспортних засобів через міст буде проінформовано додатково.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до учасників дорожнього руху з розумінням віднестися до тимчасових незручностей, звертати увагу на попереджувальні дорожні знаки та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска