Новости

У Первомайську відзначали День людей похилого віку

604

15 червня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей. Цю подію ще називають – Днем захисту людей похилого віку. З цієї нагоди у читальному залі Первомайської міської централізованої бібліотечної системи відбулась зустріч із працівниками Пенсійного фонду Л. В. Валебною – головним спеціалістом відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації, Н.С. Перекос – начальником відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, Т.В. Кісілевською – головним спеціалістом з сектору по роботі з персоналом. Працівники Пенсійного фонду розповіли про ініціативи уряду щодо пенсійної реформи в Україні, повідомили про особливості персоніфікованого обліку під час нарахування пенсій та презентували Веб-портал Пенсійного фонду України.

Веб-портал Пенсійного фонду України – це електронний ресурс, що дає можливість усім зацікавленим громадянам в режимі онлайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил і постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії, переглядати діючу пенсійну справу.

Організаторами заходу виступили бібліотекарі А.І. Григоренко, О.П. Акімова, І.В. Гоцько, методист міської ЦБС О.М. Дорошенко. На зустрічі були присутні члени культурно-інформаційного центру для людей елегантного віку «Гармонія життя» активні користувачі бібліотеки.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска