Новости

Трьом військовослужбовцям Первомайського гарнізону дали службове житло, а ще двох учасників бойових дій взяли на квартирний облік

726

14 червня 2017 року під головуванням заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко відбулось засідання громадської комісії з житлових питань та комісії і наглядової ради із забезпечення реалізації житлових проблем громадян, які мешкають в гуртожитках. На засіданні були розглянуті та прийняті рішення з питань, а саме:

  • взяття на квартирний облік двох учасників бойових дій (в Афганістані та АТО) та трьох дітей, позбавлених батьківського піклування, з правом позачергового надання житла, а також інваліда ІІІ групи на загальних підставах;
  • надання службової кімнати в гуртожитку по вул. Гвардійській, 4 працівнику управління освіти міської ради;
  • виключення зі складу службового житла квартири МВС та надання службового житла трьом військовослужбовцям Первомайського гарнізону.
  • Також комісією та наглядовою радою із забезпечення реалізації житлових проблем громадян, які мешкають в гуртожитках, надано згоду на приватизацію кімнат в гуртожитку по вул. Івана Черняховського, 28 відповідно до документів, поданих особами, які в них проживають.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска