Новости

На Первомайщині через загрозу життю та здоров’ю з неблагополучних сімей забрали дітей

1.4K

З метою виявлення та контролю неблагополучних сімей спеціалістами служби у справах дітей Первомайської держадміністрації спільно з Первомайським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом молодіжної превенції, представниками сільської ради днями було проведено профілактичний рейд «Діти вулиці».

Так, було обстежено умови проживання у 3 неблагополучних сім’ях, в яких виховується 8 дітей (с. Зелені Кошари, с. Грушівка, с. Кримка), з батьками проведено роз’яснювальну роботу щодо належного виконання ними батьківських обов’язків по відношенню до своїх дітей, попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.

У зв’язку з загрозою життю та здоров’ю, складним матеріальним становищем, малолітніх дітей було направлено до комунального закладу центру соціально-психологічної реабілітації дітей для проведення соціально-педагогічної корекції з урахуванням потреб дітей, сприяння формуванню у дітей власної життєвої позиції.

На 3 батьків дітей складено протоколи про притягнення до відповідальності згідно ст. 184 Кодексу України про адмінпорушення за невиконання належним чином батьківських обов’язків.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска