Новости

У Первомайську відзначали День дільничного офіцера поліції

936

18 червня дільничні офіцери поліції відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції. Урочистості з цього приводу відбулися 16 червня на центральній площі Первомайська.

Саме дільничний інспектор – це «обличчя» колективу органів внутрішніх справ. Саме результати його роботи, впливають на оцінку діяльності всієї поліції громадянами. Після слів привітання керівника Первомайського ВП ГУНП до слова запросили голову Первомайської райдержадміністрації Володимира Вовка, який зазначив:

«Моя робота з призначенням на посаду голови Первомайської райдержадміністрації розпочалась з ознайомленням з Комплексною програмою профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян в Первомайському районі на 2017-2021 роки. Я хочу щоб дана програма запрацювала на благо поліції та громади. Щоб дільничні офіцери поліції здійснювали прийом громадян у селах у окремих приміщеннях, чи кабінетах, оснащених меблями та оргтехнікою. На ваших плечах лежить велика відповідальність. Сьогодні дільничний в населених пунктах району та в місті це також є влада. Крім сільських голів ви також представляєте владу і люди звертають увагу на вашу роботу, вашу позицію, на ваші підходи і розуміють чи є зміни в країні. Я, як керівник району, спільно з селищним, сільськими головами будемо працювати в цьому напрямку. Тож продовжуйте працювати на благо нашої держави, громади. Мої двері завжди відкриті для кожного з вас».

За вагомі внески в охорону громадського порядку, профілактику злочинів та правопорушень на території Первомайського району та з нагоди Дня створення служби дільничного офіцера поліції оголошено подяку 7 дільничним офіцерам поліції.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска