Новости

В Первомайську вшанували пам`ять жертв війни в Україні

920

22 червня з нагоди Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні у сквері Слави відбувся мітинг –реквієм. Ветерани Другої світової війни разом з представниками районної влади та іншими учасниками заходу вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя подарував мирне сьогодення.

До ветеранів та громадськості звернувся голова Первомайської райдержадміністрації. «22 червня 1941 року Україна опинилася в епіцентрі подій ІІ світової війни. Кожне село, селище, місто чи містечко зазнало жахіть воєнного часу. Кожен п’ятий співвітчизник не повернувся до рідної домівки. В цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані. Ми ніколи не забудемо подвигу всіх тих, хто захистив нашу Батьківщину під час Другої світової війни, відстояв право людей на вільне життя»,- зазначив Володимир Вовк. Також перед присутніми виступили голова Первомайської районної ради Світлана Вовк та учасник бойових дій Леонід Войтенко.

Пам’ять усіх загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання. Після чого учасники мітингу — реквієму поклали квіти до пам’ятника.

В цей скорботний день по всіх населених пунктах району пройшли аналогічні заходи, проведено виставки книг та фото матеріалів воєнних років, документів та архівних матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках району, де діти та дорослі могли ознайомитися з нашим минулим, залишивши цю дату в пам’яті як один із найтрагічніших днів для нашої Батьківщини.

2 Комментариев

  1. ВОВК

    Июнь 24, 2017 at 10:36 дп

    УКРАЇНСЬКИЙ ПРАПОР ДЕ? БОНДАРЕНКО?

  2. Михаил

    Июль 21, 2017 at 12:24 пп

    Радяньский!!!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска