Новости

У Первомайську 264 випускника отримали атестати [ФОТО]

1.2K

24 червня 2017 року в зв’язку із закінчення 2016/2017 навчального року, з метою соціальної підтримки творчої та обдарованої учнівської молоді на площі Тараса Шевченка відбулось загальноміське свято «Випускник – 2017».

Випускний можна сміливо назвати одним з найважливіших свят у житті кожної людини. Прощання зі шкільними стінами, лінійками, вчителями, перехід до абсолютно іншого – дорослого життя. До визначного вечора учні-випускники готуються ретельно недарма, адже він запам’ятається надовго.

Зі святом випускників привітали міський голови Л.Дромашко, начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко, Преосвященніший єпископ Вознесенський та Первомайський Алексій. Колишні школярі в свою чергу дякували класним керівникам, педагогам та батькам.

Під час випускного для присутніх була представлена велика концертна програма за участю учасників художньої самодіяльності міста та випускників. Наприкінці свята колишні школярі виконали танок прощального вальсу. Ніщо не стало на заваді відсвяткувати випускний бал як годиться – урочисто, з музикою, повітряними кульками та чудовим настроєм. На площі міста було багатолюдно – родичі та друзі, сусіди та знайомі колишніх одинадцятикласників – всі долучилися до яскравого торжества.

Цього року 264 випускника отримали атестати про повну загальну середню освіту. Із них срібну медаль отримали 4 особи; учнів — переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад налічується 7 осіб; учнів – переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук — 5 осіб. Окрім вищеназваних нагород ця талановита молодь відзначена Почесними грамотами, стипендіями міської ради та цінними подарунками.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска