Новости

На Первомайщині «непрацюючий» піщаний кар’єр розграбовують невідомі [ФОТО]

1.2K

На Первомайщині обговорили ще одне можливе джерело надходження податків до бюджету Кумарівської сільради. Це піщаний кар’єр, який офіційно не працює, проте, за словами місцевих мешканців, пісок з території підприємства регулярно вивозять невідомі люди.

При виїзді на місце події (участь взяли голова райдержадміністрації Володимир Вовк, його заступник, начальник фінуправління райдержадміністрації, депутати районної та обласної рад та працівник СБУ) дійсно було встановлено, що на території підприємства знаходяться сотні тон піску, проте працівники чи охорона відсутні.

Було вирішено створити комісію до якої увійдуть представники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, прокуратури, поліції та СБУ для подальшого вивчення ситуації та вжиття можливих заходів щодо направлення ситуації з підприємством в правове поле.

1 Комментарий

 1. Марко Шейдер

  Июль 1, 2017 at 4:07 пп

  І куди ті урки 90-х дивляться.
  На очах якійсь невідомі грабують їх пісчані поклади, а вони сидять,(точніш вже відсидівши за 90-ті роки)склавши руки, і дивляться спокійно на все це неподобство: і собі у збитки, і «за державу» якось незручно.
  Так що, панове пісокові добувальники кар’єристи, дивіться.
  Наведіть необхідний порядок у стосунках з чєловєками і в владою.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска