Новости

Військову частину А 2183 і весь Первомайськ переведуть на автономне опалення

1.7K

23 червня в облдержадміністрації від керівництвом заступника голови Миколаївської ОДА відбулося засідання обласного штабу з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2017-2018 років.

Гостро стоїть питання переведення на автономне теплопостачання військової частини А2183. Заступником голови облдержадміністрації Валентином Гайдаржи надано доручення голові Первомайської райдержадміністрації Володимиру Вовку долучитися до вирішення проблемного питання. І наступного тижня на місцевому рівні, за участі військових, керівників бюджетних установ, представників управління ЖКГ обладміністрації та інвесторів, зібрати нараду щодо вирішення влаштування автономного опалення у Первомайську.

«Або місто і район вирішать, що всі об’єкти соціальної сфери будуть з джерелом теплопостачання до початку сезону , або централізовано подаватиметься опалення на соціальні об’єкти, в першу чергу», — наголосив Валентин Гайдаржи.

Згідно доповідей керівників райдержадмінстарцій та ОТГобласті, робота проводиться за планом. Рівень підготовки об’єктів складає в середньому 35%, що відповідає запланованим темпам підготовки до опалювального сезону. Бюджетними установами розпочато проведення закупівель енергоносіїв і вугілля на опалювальний сезон 2017-2018 рр.

1 Комментарий

  1. Иллона

    Июнь 29, 2017 at 8:27 дп

    О браво,теперь такие как барыги-депутаты и все приближенные будут наживаться на металле первомайских котелен,и строить себе новые дома и магазины,как сделали это «некоторые» депутатишки разбирая в недалеком прошлом здания сахарного завода.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска