Новости

У Первомайську запрацював новий сервісний центр МВС [ФОТО]

1.3K

У Первомайську з 30 червня запрацював новий сервісний центр МВС, що замінив колишній МРЕВ. Це вже 22 новий сервісний центр МВС по Україні та перший у Миколаївській області. Серед запрошених — міський голова Людмила Дромашко, голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Вовк та депутати міської ради.

Незалежно від місця реєстрації швидко та надійно тут громадянам надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, видачі довідок про відсутність судимостей, а також інші послуги сервісних центрів МВС. Здійснення заміни посвідчення водія відтепер займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

Центр обладнаний сучасною інформаційною системою, електронною чергою, планшетом для оцінки якості обслуговування. Серед інших комфортних нововведень – дитячий куточок для клієнтів з дітьми.

Окрім того, тут працює екзаменаційний клас, де з 1 липня можна буде скласти тести з ПДР за новими екзаменаційними питаннями. Попередньо свої знання можна перевірити на сайті http://hsc.gov.ua .

Центр працює з вівторка до суботи, без обідніх перерв, за адресою:
вул. Вознесенська, 73б.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска