Новости

Через порушення прав працівників прокуратура та Держслужба з питань плаці візьметься за «ЄвротрансЮг»

828

5 липня у Первомайській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань заборгованості по виплаті заробітної плати та встановленню платоспроможності підприємств під головуванням під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Бондаренко.

Станом на червень 2017 року середня заробітна плата по району становить 4684 грн. Проте, не всі керівники підприємств дотримуються навіть законодавчо встановленого мінімуму. На засідання було запрошено керівників ПП «ЄвротрансЮг», ПСП «Кумари», ТДВ «Спецкар’єр».

Так,станом на липень 2017, на ПП «ЄвротрансЮг» працюють 44 робітники. За 6 місяців цього року підприємство-перевізник сплатило податків до Грушівської сільської ради більш ніж на 300 тис.грн. Проте середня заробітна плата на підприємстві 2700 грн. При її виплаті не дотримуються міжпосадових коефіцієнтів, не враховують складність роботи, освіту, стаж, кваліфікаційні вимоги та міру відповідальності водіїв. Це є прямим порушенням законодавства, тож за рішенням членів комісії листи про необхідність перевірки на ПП «ЄвротрансЮг» будуть направлені до прокуратури та до Державної служби з питань праці.

Шукатимуть шляхи підвищення заробітної платні для робітників і на ПСП «Кумари». А ось ситуацію на виробництві ТОВ «Спецкар’єр», «Надія» та у магазині «33м2» члени комісії ще будуть вивчати додатково, для остаточного встановлення виду порушень та пошуку законного шляху їх усунення.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска