Новости

Через Первомайськ пустять потяги на Західну Україну

2.4K

Через Первомайськ пустять потяги на Західну Україну. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив активіст організації «Громадський контроль Укрзалізниці» Валерій Довгопол. 

Загалом пасажирів  не лише з Первомайська чекає багато поліпшень:

«Нічні експреси 51/52 Київ – Запоріжжя, 113/114 Харків – Ужгород та 115/116 Харків – Чернівці стануть щоденними, причому маршрут останнього буде продовжено до Ворохти або Рахова. Також буде призначено ще один новий Нічний Експрес у сполученні Схід – Захід та новий поїзд складом із вагонів-трансформерів зі столиці в східному напрямку. Поїзд Київ – Рахів буде значно прискорено шляхом прокладання оптимальнішого маршруту. Поїзд Київ – Солотвино стане щоденним. Окрім цього він ще й забезпечить зв’язок Вінниці, Хмельницького, Тернополя із курортами Закарпаття та пройде новим маршрутом через Сянки. Одеса одержить пряме сполучення з курортами Прикарпаття (Ворохта, Яремче).
Маршрут одного із поїздів в напрямку Схід – Захід прокладуть через Житомир.
Нарешті, Кропивницький та Первомайськ отримають пряме сполучення із Західною Україною. Також, поїзди із Західної України буде продовжено до Сум та Чернігова».

Активіст відмічає значне поліпшення, проте не обійшлось і без ложки дьогтю:

«Але, нажаль, УЗ ще не може відійти від пережитку радянських часів – ПЕРІОДИЧНІСТЬ КУРСУВАННЯ ЧЕРЕЗ ДЕНЬ. Ніде у Європі немає поїздів з такою періодичністю курсування. Тому що пасажирам так не зручно! Якщо на щоденний поїзд у якомусь напрямку пасажиропотоку не вистачає, то поїзд повинен призначатися по днях тижня, так щоб по п’ятницях він вивозив зі столиці або міст-мільйонників пасажирів у регіони, а у неділю – назад. Альтернативний варіант – об’єднання двох або більше маловагонних поїздів на спільних ділянках. А там де щоденні поїзди не можуть забезпечити вивіз у дні підвищеного пасажиропотоку (п’ятниця та неділя) – мають призначатися додаткові вивізні поїзди.
Нажаль, періодичністю через день мають залишитись:
129/130 Київ – Ужгород (Нічний Експрес)
139/140 Київ – Кам’янець-Подільський
104/103 Київ – Маріуполь
195/196 Харків – Маріуполь
91/92 Одеса – Костянтинівка
63/64 Дніпро – Одеса (в осінньо-зимовий період)
317/318 Запоріжжя – Одеса
86/85 Львів – Новоолексіївка
88/87 Ковель – Новоолексіївка
109/110 Львів – Херсон
133/134 Миколаїв – Івано-Франківськ»

2 Комментариев

 1. Кузьма

  Июль 7, 2017 at 8:49 пп

  ура! дочекались. як що це правда. А то місто вимирає. Один мотовоз Котовськ-Помічна. Оце «мер» зробила!!!

 2. Гришкер

  Июль 11, 2017 at 7:46 дп

  Те що пустять потяги в «Західну Україну», щось як сепаратизмом віддає.
  Україна, начебто, є — єдина уніфікарна, а тута про якусь «Західну»мовлять.
  А які тоді, виходить ще є України ?
  Тоді, логічно виходить, є і «Східна», «Південна», «Північна», і похідні від них: наприклад — «Південно-Західна», «Північно-Східна», тощо.
  Але що з писючої професійної кадри візьмеш. Пишуть аби про що, аби як, або на замову, але завжди заради гонорарної зарплати.
  Така професія.
  Як, до речі, і у депутатів та інших чиновників.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска