Главные новости

В Центрі громадського здоров’я при МОЗ не радять первомайцям купатись на пляжі «Веселка»

2.1K

У більшості регіонів України стоїть спекотна і сонячна погода, тому кількість охочих відпочити біля водойм із кожним днем ??збільшується. Однак, вибираючи пляж, не забувайте про те, що не скрізь дозволено купатися, оскільки якість води може не відповідати стандарту на мікробне забруднення за індексом ЛКП (лактопозитивні кишкові палички), передає «Обозреватель«.

Тому на сайті ЦОЗ (Центр громадського здоров’я при Міністерстві охорони здоров’я України) опублікували інтерактивну карту, де вказані водойми, які не рекомендовані для купання.

«Під час сезону купання важливо подбати про власне здоров’я і здоров’я близьких. На інтерактивній карті ви знайдете інформацію про не рекомендовані для купання пляжі і рекреаційні зони південних областей України, які мають вихід на морське узбережжя, і Києва», — зазначили у відомстві.

На сьогодні у списку значиться урочищі Чорторий Деснянського району Києва, пляжі «Веселка» (Першотравневськ, Миколаївська обл.), «Чайка», «Стрілка» (м. Миколаїв), міський пляж «Правий берег» (м. Запоріжжя), а також пляж у Приморському районі Маріуполя. За повідомленням ЦГЗ, карта буде оновлюватися щотижня.

2 Комментариев

  1. Вася

    Июль 8, 2017 at 9:32 дп

    Да Першотравенськ-это эпично!!

  2. перехожий

    Июль 9, 2017 at 2:15 пп

    Боже, та скыки можна обзивати мысто першотравневськом. Дибили.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска