Новости

В Первомайську «з молотка» продадуть чотири комунальних будівлі

935

7 липня 2017 року під головуванням заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко відбулось засідання комісії по конкурсному відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Первомайська, що пропонуються до приватизації, шляхом продажу через аукціон, а саме:

1. Топкової загальною площею 25,9 кв. м. по вул.Олександра Герцена, 20-г. Балансоутримувач – комунальне підприємство «Тепло». Умови використання – нежитлова будівля.

2. Нежитлової будівлі — котельні загальною площею 191,3 кв. м. по вул. Академіка Миколи Амосова, 35-в. Балансоутримувач – комунальне підприємство «Тепло». Умови використання – нежитлова будівля.

3. Комплексу, нежитлові будівлі загальною площею 426,8 кв. м. по вул. Миколи Вінграновського (Рядянська), 20. Балансоутримувач – управління містобудування, архітектури, комунальної власності і земельних питань міської ради. Умови використання – комплекс, нежитлові будівлі.

4. Комплексу нежитлових будівель загальною площею 1573,8 кв. м. по вул. Приміська (Пригородна), 31. Балансоутримувач – управління освіти міської ради. Умови використання – комплекс нежитлових будівель.

1 Комментарий

 1. Інтернетна диспетчерка Валя

  Июль 13, 2017 at 9:29 пп

  А чого ж тоді так запросто у нас в місті ще не так давно привели до повного зруйнування цілу купу придатних до використання у якості і житла, і під складські, і виробничні потреби будівель на мікрорайоні селища Цукрового заводу.
  Це і гуртожиток, який був найкращим серед інших гуртожитків на селищі, які як на диво вціліли.
  Зруйновані також і колишній дитячий садок цукрового заводу, і адміністративна контора заводу, і контора бурякопункту, і будівля телефонної станції з пожарним депо, і заводська їдальня, і адміністративна будівля районної санепідстанції, і будівлі заводського ЖЄКу.
  Все це, чи майже все, напевно, не так вже й за дорого спочатку викупив, а потім по дикунськи розвалив на будматеріали оден з наших слугів народних міста.
  Будматеріали цеглу, блоки, плити перекриття та інше вибрав та залишив на місті кожної своєї такої «для народу» діяльності купу будівельного цегельно — бетонного лому, а під ним чи поряд — ямищі від колишніх підвальних приміщень та хащі бурьянів, кущів.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска