Новости

ДП «Агропромкомплект 2» вже два роки незаконно видобуває первомайський пісок

722

11 липня в Первомайській райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи щодо вивчення питання законності використання надр ДП «Агропромкомплект 2» (Кумарівський піщаний кар’єр).

Згідно рішення господарчого суду Миколаївської області у 2015 році відбулося дострокове розірвання договору оренди землі між цим підприємством та Первомайською райдержадміністрацією. Проте, на території підприємства виявлено пісок у великій кількості, незареєстровану техніку у робочому стані (земснаряд, навантажувач, гусеничний трактор) та, за словами місцевих мешканців, є відповідні дні, коли з території підприємства вантажівками вивозять пісок.

Тож подальшою долею кар’єру, який продовжує функціонувати без дозвільних документів найближчим часом будуть займатися правоохоронні органи.

2 Комментариев

 1. Данило

  Июль 12, 2017 at 1:12 пп

  У цього ДП «Агропромкомплект 2» напевно є господарі — засновники, керівництво, які і мають бути притягнутими і до кримінальної, і до майнової відповідальності за посягання на власність народу України. А саме — за самовольне захоплення народної землі землі та ще й за викрадення корисних копалин — будівельного матеріалу.
  І є представники влади місцевої, яким ця земельна територія підпорядкована та які чогось аж до цього часу спокійно спостерігали за тим розграбуванням природніх ресурсів.

  От правоохорнці і «впірод на захист народного добра!!!».

  Здається так повинно бути у нормальній правовій, навіть такій як наша державі.

 2. я сама найкраща мер у світі

  Июль 12, 2017 at 7:03 пп

  ахахах два роки ,да ви смієтесь ? він там вже дуже давно,а шо коли мішенька талпа був головою райдежадміністрації той кар»єр працював законно ? чи просто його ніхто небачив ? 🙂 🙂

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска