Новости

Первомайська міськрада збереться на позачергову сесію

930

10 липня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради. Під час наради, зокрема йшлося про підготовку міста до зими, про шляхи вирішення питання щодо опалення будівель ДНЗ №№ 34, 6, 11 та ЗОШ №15, про підсумки 43-ї сесії міської ради та необхідність проведення позачергової сесії в зв’язку з вирішенням бюджетних питань, про оновлення складу тимчасової контрольної комісії міської ради за передачею в суборенду земельних ділянок, тощо.

Секретар міської ради С.Бондарчук ознайомив присутніх з інформацією щодо «Форуму місцевої демократії в Україні», який проводив Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи 4-7 липня 2017 року в Чернігівській області.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста нагадала посадовцям про необхідність розглянути та надати кандидатури для нагородження відзнакою Миколаївської області, почесними грамотами та подяками обласної ради з нагоди 80-річчя Миколаївської області для розгляду на засіданні комісії.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска