Новости

У Первомайську узгоджували роботу водосховищ та водогосподарських систем басейну річки Південний Буг

752

13 липня 2017 року в місті Первомайську з метою забезпечення раціонального використання водних ресурсів річок басейну Південного Бугу, потреб населення і галузей економіки у воді з урахуванням екологічних вимог і потреб учасників водогосподарського комплексу, відбулось засідання міжвідомчої комісії по узгодженню роботи водосховищ, водогосподарських систем басейну річки Південний Буг на меженний період 2017 року. Засідання проходило під головуванням начальника Південно-Бузького басейнового управління водних ресурсів (БУВР) С.Письменного, за участю міського голови Л.Дромашко.

В рамках роботи комісії заступник начальника по водним об’єктам, використання водних ресурсів та моніторингу Південно-Бузького БУВР А.Грищенко доповів про поточну водогосподарську обстановку в басейні річки Південний Буг.

Начальник Миколаївського облгідрометеоцентрі Л.Дуранік інформувала присутніх про прогноз водності басейну річки Південний Буг на липень-вересень 2017 року.

Також на нараді розглядався проект щодо встановлення режимів роботи водосховищ, водогосподарських систем басейну Південного Бугу на меженний період 2017 року, про який інформував заступник начальника відділу техногенно-екологічної безпеки Південно-Бузького БУВР Р.Туз.

Присутні обговорили зазначені питання та прийняли відповідні рішення. Нарада пройшла в діловій, конструктивній обстановці.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска