Новости

Віконце життя: у первомайських малят, що «непотрібні» батькам, з’явився шанс на життя

881

14 липня у Первомайській центральній районній багатопрофільній лікарні відбулося урочисте відкриття «Віконця життя» для прийому новонароджених малюків, батьки яких не планують залишати їх у родині. Участь у заході взяли голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, голова облради Вікторія Москаленко, голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Вовк, депутати облради Михайло Талпа та Григорій Марін та головний лікар Первомайської центральної районної лікарні Віктор Готка.

Бебі-бокс, облаштований на депутатські кошти депутата облради Григорія Маріна є чи не найдорожчим в області. Основна відмінність його від інших – автоматизована система відеонагляду, яка при появі дитини сигналізує про це медпрацівникам. Таким чином, малюку відразу нададуть необхідну медичну допомогу. При цьому мати-зозуля залишиться непоміченою.

«Якщо мама хоче залишити свого малюка і скористується для цього «Віконцем життя», то вона не буде нести за це відповідальність. Жінка прийняла таке рішення – все, ми виховаємо дитину. Це вже буде наша відповідальність», — підкреслив губернатор.

Дверцята бебі-боксу, після того як там з’явилася дитина, автоматично закриваються впродовж хвилини, тож батькам потрібно добре обдумати своє рішення, перш ніж залишити свого малюка.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска