Новости

Дромашко доручили створити Первомайську спортшколу з веслуванні на байдарках і каное

1.2K

У понеділок, 17 липня, на нараді щодо вирішення питання подальшого фінансування СДЮСШОР з веслування на байдарках і каное заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кіндратів доручив голові Первомайської міської ради Людмилі Дромашко та начальнику відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації Олександру Садовському опрацювати можливість створення Первомайського відділення спортивної школи, яка спеціалізуватиметься на веслуванні на байдарках і каное. Такий варіант існування школи дозволить дітям надалі навчатися, а тренерам отримувати заробітну плату з міського бюджету Первомайська. Крім того, в умовах децентралізації школа, яка перебуватиме на балансі міста, матиме більше можливостей для розвитку.

Віталій Кіндратів звернувся до трудового колективу СДЮСШОР у Первомайську з пропозицією розглянути і прийняти даний варіант існування школи, оскільки наразі задля подальшого навчання учнів він є найбільш доцільним. На сьогодні, фактично, у школи немає власника, який би відповідав за кошторис та працював на розбудову закладу, тому затримка заробітних плат тренерському складу є систематичним явищем. Передача спортивного закладу на баланс міста – вихід, щоб уникнути подібних ситуацій.

«Місто Миколаїв забирає школу як вона є. Відділення у Первомайську разом з інвентарем переходить на утримання до Первомайська. Фінансувати роботу трьох тренерів можна з місцевого бюджету. Місто і далі буде виділяти додаткові кошти на  матеріально-технічне  забезпечення, на заробітну плату. Так,  і діти будуть займатися, і питання з матеріально-технічною базою буде врегульованим. І кожна  територія зможе готувати дітей до спортивних досягнень», — прокоментував заступник голови ОДА Віталій Кіндратів.

Як повідомлялося раніше, 7 липня з трудовим колективом Миколаївської СДЮСШОР обговорено робочий варіант  передачі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное до місцевого підпорядкування міста Миколаєва, а її відділення у Первомайську до відповідної міської ради.

1 Комментарий

  1. Олександр

    Июль 19, 2017 at 5:39 пп

    Призначені працівники обласної адміністрації не мають повноважень давати доручення обраному Первомайському міському голові. Просити — можуть, але не давати доручення. Міський голова вільна проігнорувати такі прохання. Крім того, якщо Первомайська міська рада не внесе кошторис на цю спортивну школу з веслування до міського бюджету, ні міський голова, ні тим паче обласна адмінистація не зможуть нічого вдіяти.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска