Новости

На Первомайщині медицину переводять в електронний формат

819

19.07.2017 р. голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Вовк, одним з перших в області підписав доручення про розробку та впровадженню проекту «Поліклініка без черг» в рамках системи eHealth.

Дана новація повинна поетапно трансформувати медицину Первомайського району на новий більш якісний рівень, ставлячи за мету переведення усіх медичних документів та процесів взаємодії з паперового формату в електронний. При цьому будуть створені єдині реєстри закладів, лікарів, пацієнтів, ліків тощо. Впровадження першого етапу пілотного проекту планується завершити вже до 31 серпня.

Районна державна адміністрація та керівництво Первомайської районної лікарні прагне надати можливість громаді записатися до лікаря будь-коли, адже сервіс буде доступний 24/7, а талон на прийом буде зберігатися у вашому мобільному телефоні та в особистому кабінеті на сайті. Таким чином, кожен мешканець і міста Первомайська і Первомайського району знатиме години роботи всіх спеціалістів лікарні, що робить зручнішим та простішим запис на прийом.

В результаті впровадження даного проекту район отримає:
• Зменшення кількості випадків самолікування, адже візит до лікаря стане комфортним та не потребуватиме багато часу.
• Легкий та швидкий спосіб видачі талонів для пільгових категорій населення та моніторинг по їх використанню.
• Зручний моніторинг та управління завантаженням лікарів.
• Зручне управління штатом поліклініки
• Чітке розуміння щодо завантаження, завдяки чому можна зарезервувати необхідну кількість часу на роботу зі складними пацієнтами, а також планувати забезпечення медичної установи необхідними матеріалами та обладнанням.
• Оперативний запис пацієнтів до вільних лікарів.
• Планування та зміна розкладу лікаря, внесення замін та відпустки.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска