Новости

В Первомайську поліцейські «таксують» на службовому авто [ФОТО]

5.0K

 Первомайці висміяли поліцейських, які вирішили використати службове авто у власних цілях. Замість того, щоб патрулювати вулиці міста правоохоронці підвозили знайомих до місцевого автовокзалу. Відповідні фото з коментарем «Служба таксі 102» опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці Вікторія Ходаковська. 

Замість того, щоб викликати місцеве таксі двоє молодих людей вирішили скористатись поліцейським авто, щоб довести багаж до автовокзалу. Даний інцидент вже коментують в мережі дописами:

 • Поліція з Народом))))
 • Мусорское такси!!!!!!!!
 •  Интересно же какой у них тариф на проезд

6 Комментариев

 1. горожанин

  Июль 21, 2017 at 2:25 пп

  это на наверное Женя Цушко, бывший гаишник, с жезлом рубить «бабло» уже не получается так он подтаксовывает, оно и понятно привычка к «свежей копеечке» осталась. кстати номер этой машины 0444, иногда он еще любит «закосить» под гаишника» и попробовать развести на деньги водителя какого нибудь жигуленка, хотя таких полномочий у него нет. пишу телефон горячей линии МВД- 0800-500-202, звоните или показуйте таким даунам-ментам и у них быстро пропадет охота с вас сбить денег.

 2. горожанин 2

  Июль 21, 2017 at 5:51 пп

  погано ,що Вікторія Ходаковська не зясувавши що саме відбувається в даній ситуації спробувала скориставшись своїм зовнішнім переконанням висвітлити не достовірну інформацію щодо працівників поліції . на даному фото зафіксовано як раз той випадок коли працівниками поліції було надано допомогу людям які дійсно її потребували в той час . ( безкоштовно та з дотриманням Закону України про Нац.поліцію )

  • горожанин

   Июль 24, 2017 at 6:44 дп

   и в какой же помощи они нуждались? добратся домой с автовокзала после отдыха? если уже пишите что они нуждались в помощи то поясните в какой а не пишите загадками.

 3. gddd//ddd

  Июль 21, 2017 at 6:18 пп

  hhhhhhhhhh

 4. svjs

  Июль 21, 2017 at 6:26 пп

  все беде добре не зважаючи ні на що

 5. super

  Июль 22, 2017 at 7:30 пп

  Эта машина наглухо тонирована, даже лобовое стекло. Какой пример подают. И что бы заехать на автовокзал, нужно проехать под знак «кирпич». Им вообще наплевать, пора их ставить на место, этих взяточников.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска