Новости

У Первомайську відбулися змагання з велоспорту

1.1K

20 липня у рамках проведення молодіжної спартакіади Миколаївської обласної організації лідерів молодіжного самоврядування «МОЛОДЬ — МАЙБУТНЄ НАЦІЇ» у місті Первомайськ відбулися змагання з велоспорту. Близько 30 вихованців ДЮСШ взяло в них участь.

Головним спонсором та організаторам змагань виступила Миколаївська ООЛУС «Молодь — майбутнє нації». Величезне дякую Громадській організації «Розвиток та благоустрій» (голова — Чорний Ігор Володимирович, член правління — Фільварковий Павло Петрович), міській владі в особі секретаря Первомайської міської ради Бондарчука Сергія Олександровича, начальнику відділу молоді та спорту Управління культури, релігій, національностей, молоді та спорту Романову Євгену Михайловичу, головному спеціалісту Управління освіти Троянській Світлані Віталіївні, директору ДЮСШ Паламарчуку Станіславу Віталійовичу за надану підтримку та сприяння проведенню даної спортивної події.

Усі учасники були поділені за віковими категоріями. Хлопці й дівчата отримали грамоти, переможці вибороли заповітні медалі та статуетки.

Також було визначено наймолодшого та найперспективнішого учасників змагань. Відзначено найстаршого велосипедиста, ветерана — Войнова Олега Анатолійовича. Переможцям у цих номінаціях вручено грамоти, статуеки та золоті медалі.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска