Новости

Займатись опаленням первомайських шкіл та садків буде ТОВ «Комунсервістепло»

974

В четвер, 20 липня, під керівництвом заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Валентина Гайдаржи відбулось засідання обласного штабу з питань підготовки до роботи в опалювальному сезоні 2017/2018 рр. 

На сьогодні найбільш проблемним залишається питання початку опалювального сезону в місті Первомайську, в тому числі у військовій частині А2183.

В ході засідання Первомайський міський голова Людмила Дромашко доповіла про стан роботи з пошуку нового інвестора для встановлення автономного опалення на тих об’єктах соціальної сфери міста Первомайська, які досі ним не обладнані. Нагадаємо, мова йде про 4 об’єкти – одна школа та три дитячі садки.

За словами Людмили Дромашко, станом на сьогодні дві організації запропонували свої послуги із влаштування автономного опалення. З них було обрано одну ТОВ «Комунсервістепло». Як повідомила Первомайській міський голова, зазначена організація запропонувала встановити сучасну газову котельну та своїм коштом провести мережі теплопостачання.

Валентин Гайдаржи наголосив на необхідності прискорити процес початку робіт.

«Необхідно мати чіткий графік, коли кожний об’єкт отримає джерело теплопостачання. Ви маєте право обирати будь-якого інвестора, відповідальність за теплозабезпечення комунальних об’єктів міста також несете ви. Для облдержадміністрації є тільки одне принципове питання – опалювальний сезон на цих об’єктах має розпочатися вчасно, а всі роботи повинні бути виконанні якісно та згідно встановлених законодавством норм», — заявив Валентин Гайдаржи.

Враховуючи доповідь Людмили Дромашко, Валентин Гайдаржи рекомендував ПАТ «Миколаївгаз»  у повному обсязі сприяти проведенню всіх необхідних робіт.

В свою чергу представник ТОВ «Комунсервістепло» підтвердив готовність до співпраці і запевнив, що компанія має все необхідне для виконання робіт у двомісячний термін.

Щодо стану справ в районі доповів голова Первомайської РДА Володимир Вовк. За його словами, на сьогодні  88% об’єктів житлового фонду району, 79% об’єктів соціальної сфери готові до опалювального сезону. Володимир Вовк також розповів, що питання встановлення автономного опалення в приміщеннях поліції, прокуратури та казначейства в місті Первомайськ зрушило з мертвої точки. Наразі райдержадміністрацією спільно з інвестором ведуться розрахункові роботи. В районі створено КП «Прометей» основним завданням якого є співпраця з проектними організаціями, органами міської влади та проведення необхідних обрахунків. За словами Володимира Вовка, всі роботи мають бути виконані протягом двох місяців.

Стосовно теплозабезпечення військової частини А2183, наразі проходять необхідні узгодження за лінією Міністерства оборони України. На території військової частини планується встановити два пелетних котли. З врахуванням всіх процедурних моментів влаштування опалення у в/ч А2183 має бути завершено до 1 жовтня поточного року.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска