Новости

На Первомайщині голови сільських рад ігнорують проблему опалення в школах і садках

986

26 липня під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Вовка, працівників освітніх закладів району та селищного, сільських голів відбулася нарада з питання готовності загальноосвітніх та дошкільних закладів району до опалювального сезону та нового навчального року 2017/2018.

Працівниками відділу освіти райдержадміністрації та установ району протягом робочого тижня було комісійно оглянуто всі заклади освіти. Були створені акти в яких було чітко зазначено всі виявленні недоліки та порушення. З проблемними питаннями життєдіяльності закладів освіти присутніх ознайомив інженер господарчої групи Микола Ковальчук.

Голова райдержадміністрації зауважив, що в нинішніх складних умовах, коли відсутнє достатнє фінансування, лише налагоджена співпраця адміністрації шкіл, виконавчої влади та органів місцевого самоврядування може вирішити ряд проблем. Потрібно чітко проаналізувати ефективність використання бюджетних коштів у сфері освіти.

Проте, деякі голови сільських рад, знаючи проблеми закладів освіти на своїй території просто закривають очі на ці проблеми і не поспішають на допомогу у їх вирішенні. Напевно сподіваючись, що проблеми має вирішувати лише районна влада або вони вирішаться самі собою.

3 Комментариев

 1. Серый

  Июль 28, 2017 at 10:31 пп

  Они огнорируют потому что Вовк сказал им чтобы те платили ему процент и чтобы все переходили на альтернативное топливо. Вовк уже даже нашел кто будет поставлять эту лузгу! Знает ли об этом губернатор??? Или он в доляхе?

 2. Патриот

  Июль 29, 2017 at 10:32 пп

  Показушно все как-то. Уже надоели эти селфи-чиновники! Когда работать начнете? Вы гнали на рыгов а сами не лучше!

 3. Крива балка

  Июль 30, 2017 at 10:26 пп

  Вовк як був трошки не далеким, так и залишився. Тільки бороду відпустив а толку нуль! Бовдур!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска