Новости

Первомайськ планує співпрацю з Молдовою по гранітно-щебеневому кар’єру

1.4K

25 липня Голова Первомайської районної державної адміністрації Володимир Вовк зустрівся з делегацією Посольства Республіки Молодова у складі заступника Міністра регіонального розвитку та будівництва Іона Стратулата, консультанта управління міжнародних відносин та залучення інвестицій Міністерства регіонального розвитку та будівництва Сергія Попеску, радника з питань економіки Посольства Республіки Молдова в Україні Іннети Панурко.

В рамках візиту відбулося обговорення питань, пов’язаних з двостороннім співробітництвом по підприємству «Первомайський гранітно-щебеневий кар’єр».

Після недовготривалої наради Володимир Вовк, депутати обласної та районної рад Михайло Талпа та Григорій Марін разом з гостями особисто відвідали підприємство.

Проаналізувавши стан господарської діяльності та технічного оснащення, було вирішено, що Молдовська сторона проведе аудит підприємства після чого будуть прийняті рішення по вирішенню всіх проблемних питань.

Володимир Вовк, також підкреслив, що потрібно розбудовувати те, що довгі роки простоювало і занепадало, тим паче, що в нормальній роботі даного об’єкту зацікавлені всі сторони переговорів.

Комментарии

комментарии

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска