Новости

Первомайські автовокзали працюють без будь-яких санітарних зручностей та нелегально возять людей [ФОТО]

1.6K

За дорученням голови облдержадміністрації Олексія Савченка, робоча група продовжує перевірку перевізників та автостанцій на Миколаївщині. 24-25 липня, за участі радника патронатної служби голови ОДА Андрія Максименка, представників Нацполіції, Укрансбезпеки, фахівців управління інфраструктури облдержадмінтсрації, тривав дводенний рейд перевірок у місті Первомайськ.

У ході рейду було проінспектовано два автовокзали, маршрути міжобласного курсування та роботу перевізників у місті Первомайськ. Так, на КП «Управління пасажирських перевезень» — автостанції «Голта» виявлено відсутність будь-яких зручностей для пасажирів, у тому числі і санітарних.

У ході перевірки виявлені перевізники, які курсують без жодних дозвільних документів за маршрутами «Київ-Миколаїв», «Київ-Первомайськ», «Київ-Херсон». Відповідно до виявлених фактів складені акти управлінням Укртрансбезпеки в Миколаївській області.

Під час рейду був зупинений транспортний засіб, що перевозив людей, який за документами взагалі “виявився” вантажівкою. Цей транспортний засіб був доставлений на штраф-майданчик поліції.

Надалі облдержадміністрація планує звернутись до організатору конкурсу на ці міжобласні маршрути для прийняття заходів відповідно до чинного законодавства. Разом з тим, члени робочої групи відзначили якісне надання послуг пасажирам, які пересуваються містом Первомайськ. Перевізники міських та внутрішньорайонних маршрутів забезпечили проїзд містян на нових, чистих автобусах.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска